ne-gerekir-logo

Gizlilik Politikamız

Web sitemize girdiğiniz herhangi bir bilgiyi alıyor, topluyor ve saklıyoruz. Ayrıca, cihazınızın (bilgisayar, telefon, tablet vb.) İnternet'e bağlamak için kullandığınız İnternet protokolü (IP) adresinizi ve bağlantı bilgilerini, sayfa yanıt süreleri, belirli sayfalara yapılan ziyaretlerinizin uzunluğu, sayfa etkileşim bilgilerini ve sayfadan uzaklaşmak için kullanılan yöntemler dahil olmak üzere oturum bilgilerini ve hareketlerinizi izlemek, kayıt altına almak, ölçmek ve toplamak için yazılım araçları kullanabiliriz. Ayrıca kişisel olarak tanımlanabilir bilgileri de toplarız (ad, e-posta, şifre, iletişimler dahil); yorumlar, geri bildirimler, öneriler ve kişisel profil.

Web sitemizde bir işlem yaptığınızda, sürecin bir parçası olarak, adınız, adresiniz ve e-posta adresiniz gibi bize verdiğiniz kişisel bilgileri toplarız. Kişisel bilgileriniz yalnızca aşağıdaki belirtilen belirli nedenlerle kullanılacaktır.

Bu tür Kişisel Olmayan ve Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla topluyoruz;
Hizmetleri sağlamak ve işletmek,
Kullanıcılarımıza sürekli müşteri desteği ve teknik destek sağlamak,
Ziyaretçilerimiz ve Kullanıcılarımızla genel veya kişiselleştirilmiş hizmetle ilgili bildirimler ve içerik mesajları ile iletişim kurabilmek,
Bizim veya iş ortaklarımızın ilgili hizmetlerimizi sağlamak ve geliştirmek kullanabileceği toplu istatistiksel veriler ve diğer toplu ve / veya çıkarılmış kişisel olmayan bilgiler oluşturmak,
Geçerli yasa ve düzenlemelere uymak.

Verileriniz, negerekir.com platformunun veri deposu, veritabanları ve genel wix.com uygulamaları aracılığıyla depolanabilir. Verilerinizi bir güvenlik duvarının arkasındaki güvenli sunucularda depolarlar.

Hesabınızla ilgili olarak sizi bilgilendirmek, hesabınızla ilgili sorunları gidermek, bir anlaşmazlığı çözmek, anketler veya anketler yoluyla görüşlerinizi almak, şirketimiz hakkında güncellemeler göndermek için sizinle iletişime geçebiliriz. Aksi takdirde Kullanıcı Sözleşmemizi, geçerli ulusal yasaları ve sizinle yapmış olabileceğimiz herhangi bir sözleşmeyi uygulamak için sizinle iletişim kurmak için gerekli. Bu amaçlar için sizinle e-posta, telefon, metin mesajları ve posta yoluyla iletişim kurabiliriz.

Verilerinizi artık işlememizi istemiyorsanız, lütfen [info@negerekir.com] üzerinden bizimle iletişime geçin veya şu adrese posta gönderin: [info@negerekir.com].

Bu gizlilik politikasını herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır, bu nedenle lütfen sık sık gözden geçirin. Değişiklikler ve açıklamalar, web sitesinde yayınlanır yayınlanmaz yürürlüğe girecektir. Bu politikada önemli değişiklikler yaparsak, burada güncellendiğini size bildireceğiz, böylece hangi bilgileri topladığımızdan, bunları nasıl kullandığımızdan ve varsa hangi koşullarda kullandığımızdan ve / veya ifşa ettiğimizden haberdar olabilirsiniz.

Sizin hakkınızda sahip olduğumuz kişisel bilgilere erişmek, bunları düzeltmek, değiştirmek veya silmek isterseniz, [info@negerekir.com] üzerinden bizimle iletişime geçebilir veya şu adrese posta gönderebilirsiniz: [fiziksel posta info@negerekir.com].

Gizlilik Yasası (CCPA)

© 2020 by Ne Gerekir.

Proudly created with Wix.com